Podporujeme

Testy na alergie

sobota, 18 říjen 2014 13:58

Trpíte alergií? Jeďte k moři

Napsal(a)

Pokud trpíte nějakou formou alergie, rozhodně existuje mnoho cest, jak si alespoň trochu ulevit. Proč zůstávat v letních měsících doma a urputně větrat, když si můžete snadno dopřát dovolenou – v prostředí někde u moře – a dostat tak zase na nějakou dobu tuto nepříjemnou nemoc pod kontrolu.

sobota, 19 říjen 2013 16:49

Alergie na zvířata

Napsal(a)

Spolu s pylovou alergií je v zásadě nejrozšířenější i alergie na zvířata. Ta se nejčastěji dotýká psů nebo koček, mluvit ale můžeme i o morčatech, králících, ptácích a tak podobně. Pokud po kontaktu se zvířetem pozorujete na sobě či někom z rodiny typické příznaky alergické reakce, je asi nejvyšší čas objednat se na návštěvu k alergologovi a podstoupit testy na alergie, které definitivně potvrdí vaši domněnku.

sobota, 19 říjen 2013 16:46

Alergie: léčba a testy

Napsal(a)

Máte podezření, že trpíte nějakou z forem alergie? V případě, že nezvykle často a dlouze kýcháte, míváte někdy ucpaný nos bez sebemenších známek nachlazení nebo vám z nevysvětlitelného důvodu slzí oči, je asi ten pravý čas kontaktovat pracoviště alergologie a objednat se na testy na alergie, které mohou odhalit počáteční stadium této choroby.

sobota, 19 říjen 2013 16:38

Alergie a testy na alergie

Napsal(a)

Alergie je vlastně nezvykle prudká imunitní reakce našeho těla na zdánlivě banální podnět, jako je například zakousnutí se do ovoce, přitulení se ke kočce či psovi nebo třeba nadýchání se poletujícího pylu při procházce. V odhalení toho, jaký alergen nás vlastně trápí, nám účinně pomohou testy na alergie, které může vykonat pracoviště alergologie.

sobota, 19 říjen 2013 16:28

Testy na alergie

Napsal(a)

Alergie není vzácným jevem. Pokud zničehonic začneme nezvykle často kýchat, slzet nebo nás začnou pálit oči, můžeme mít tu čest s nějakou formou alergie. Abychom měli stoprocentní jistotu, měli bychom se obrátit na pracoviště alergologie, který nám testy na alergie zařídí.

sobota, 31 srpen 2013 05:00

Alergie na potraviny

Napsal(a)

Pokud se „osypete“ po pár lískových oříšcích, trpíte doslova nesnášenlivostí na mléko nebo vám dělají problém citrusy, nejspíše jste se ocitli ve spárech potravinové alergie. Na co vše můžeme být alergičtí a jak probíhá případná léčba?

Magazín